Carrotinol Peeling Biomimetic Enzymatic Exfoliant – pilingas

carotinoidinis

Maksimaliai funkcionalus bioreguliacinis pilingas Carrotinol - netradicinis požiūris į odos amžiaus valdymą.

 

Naujasis ANNA LOTAN PRO masažinis biomimetinis universalus šveitiklis (pilingas) Carrotinol Peeling Biomimetic Enzymatic Exfoliant skirtas efektyviam negyvų epidermio ląstelių atsluoksniavimui; šalindamas sausų ląstelių sluoksnius, giliai drėkina ir minkština odą, taip pat gerina lipidinių priemonės komponentų įsiskverbimą į odą .

Keturi viename“, kai galima vienu metu suderinti pilingą, masažą, paviršinio pigmento naikinimą ir pažeistos odos atkūrimą.

Atrodytų, kaip šveitimas (pilingas) gali atkurti pažeistą odą? Anna Lotan PRO Carrotinol atkuria. Ir ne tik! Tai 100% komfortiška procedūra, skirta greitam odos sąstingio amžiaus pokyčių simptomų komplekso pašalinimui, drenažui, odos tekstūros bei spalvos pakeitimui, atnaujinimui, jautrumo ir kuperozės sumažinimui. Klientas mato akivaizdų pagerėjimą jau po vienos procedūros, iš karto. Rezultatas – atgaivinta, nė kiek nepažeista oda, jokio traumavimo, – šią procedūrą galima atlikti norint atgaivinti odą prieš svarbius renginius.

Kam tinka? Procedūrų kursas atliekamas kai odai trūksta gyvybingumo, ji pastebimai suvytusi, taip pat atsiradus raukšlių, hiperpigmentacijos, kuperozės atvejais. Carrotinol tinka ir kaip vienkartinė procedūra, kai reikia norisi atgaivinti odą prieš svarbų renginį – ji ima švytėti iš vidaus, tampa lygesnė ir atsinaujinusi.

 

Kaina- 40 Eur