Rubininis mezopilingas- EXFOSIL

               NAUJIENA!

RUBININIS MEZOPILINGAS – veido odos patempimas be operacijų!

Garantuotas frakcinio atjauninimo efektas – be pabrinkimo, nudegimų ir intoksikacijų!

Bioatjauninimas – 3D efektas ir atsinaujinimas

 

Tinka visiems metų laikams!rubininis pilingas

„Naminių“ procedūrų nauda neginčijama, – jos labai padeda išlaikyti gerą mūsų odą būklę, jaunystę, elastingumą, patrauklią sveiką spalvą. Tačiau anksčiau ar vėliau ateina laikas, kai namuose savarankiškai atliekamų procedūrų nebeužtenka, reikia rimtesnio specialisto įsikišimo ir „stipresnių“, greičiau veikiančių priemonių. Tarp labiausiai paplitusių – cheminių, lazerinių, fermentinių šveitimų, mezoterapijos, populiarėja mezopilingas – procedūra, kurioje apjungta viskas, kas geriausia mezoterapijos ir cheminio šveitimo procedūrose. Oda pradeda pati aktyviai gaminti už jos elastingumą ir jaunystę atsakingas medžiagas.

Меzopilingas— tai optimaliausias pilingo ir mezoterapijos derinys, kai į odos gilesnius sluoksnius įvedamos aktyviosios medžiagos.

Pristatome išties prabangią procedūrą su tikrais brangakmenių – raudonųjų rubinų – kristalais! Dėl greitų rezultatų ir švelnaus poveikio ANNA LOTAN PRO EXFOSIL Ruby šveitimo procedūra jau žinoma ir pamėgta Holivudo žvaigždžių!

Nes: rubininio pilingo EXFOSIL procedūrų kursas – puiki bet kokiu metų laiku tinkama alternatyva cheminiam arba lazeriniam šveitimui! Jis nereikalauja ilgo reabilitacijos periodo, nepasitaiko šalutinio efekto – patinimų, stipraus paraudimo ir pleiskanojimo. Po procedūros klientas lieka socialiai aktyvus ir „neiškrenta“ iš įprasto gyvenimo ritmo.

• Šis unikalus produktas apjungia frakcinio, injekcinio, dermabrazinio, cheminio, gilaus masažo, topinio drenažinio kompleksą vienoje preiemonėje, ir kartu yra absoliučiai saugus net plonai bei jautriai net vokų odai.
• Jam nereikia įrangos, adatų, pasiruošimo.
• Visa procedūra trunka apie 25-30 minučių, įskaitant raminančio poveikio kaukę. Tačiau: kiekviena kosmetologė dirba individualiai ir kiekvienas klientas individualus, jų odos būklė skirtinga. Tad viskas priklauso nuo to, kiek norime palepinti klientą, kokias problemas turime išspręsti.

Dėl rubinų adatėlių pasiekiamas ryškus odos liftingas su frakcinio ir gilaus audinių poveikio efektu. Tai gerai matomas „pakėlimas“, sustangrinimas, raukšlių lyginimas, ženklus odos kokybės ir optinių savybių pagerinimas – trimatis, vadinamasis „3D efektas“.

Nauja revitalizacijos neinjekcinė procedūra, aktyvuojanti natūralaus odos atjaunėjimo procesą ir pagerinti jos būklę.
• Komfortiška reabilitacija
• Augantis efektas
• Be nudegimų ir odos vientisumo pažeidimų.

Rubinas – gražiausias ir brangiausias iš raudonųjų brangakmenių, dar vadinamas brangakmenių karaliumi. Šis retas brangakmenis – vienas iš brangiausių ir paklausiausių. Ar žinojote, kad didelis rubinas vertinamas netgi brangiau nei nepriekaištingas deimantas! Kosmetikoje jo pudra suteikia šviesą atspindinčių savybių, gerina fiziologinius odos procesus, skatina kraujo cirkuliaciją ir regeneraciją, stiprina struktūrą. Rubinai naudoti ne tik puošybai ir minimi ne tik istorijos metraščiuose, bet ir medicinos įrašuose: nuo seno rubinas buvo laikomas gyvenimo akmeniu, stiprinančiu širdį ir grąžinančiu jėgas.

Naujiena – kosmetinė forma:
Klampus lipogelis – pusiau skaidri struktūra be emulsiklių, sudėtyje turintis ne daugiau kaip 5% vandeninio gelio, ir aukštųjų technologijų rezultatą – gelizuojantį agentą. Puikios penetracijos (įsiskverbimo) savybės, bet be organoleptinių trūkumų, būdingų tepalo formai, derinant skystųjų kristalų klampaus vandeninio gelio privalumus pristatant veikliąsias medžiagas.

Naujiena – veiklieji ingredientai:
Lipogelis puikiai suriša ir pristato į odą aktyviuosius ingredientus – lentos formos rubino kristalus. Sudėtyje taip pat yra salicilo rūgštis, padedanti atsluoksniuoti negyvas ląsteles, kedro aliejus – unikalus natūralus antiseptikas, stimuliuoajntis epidermio ląstelių atsinaujinimą, ir koncentruotas vitaminas C, stiprinantis kraujagysles ir šviesinantis pigmentines dėmes.

• Rubino kristalai (apie 10% vienam mm3), L – 0,3 mm, D -0,0003 mm, šiek tiek lenktos formos;
• 3% salicilo rūgštis (BHA) – veikia susimaišydama su odos lipidais odos paviršiuje ir porose, gerai tirpsta riebaluose, todėl palengvina raginio, paviršinio odos sluoksnio ląstelių nusisluoksniavimą, normalizuoja epidermio lastelių ragėjimo procesus, skatina jo atsinaujinimą. veikia antibakteriškai ir priešuždegimiškai, sugeba prasiskverbti į pačias poras, kur paprasčiausiai ištirpdo sukietėjusius ir poras užkimšusius odos riebalus, taip pat valo suragėjusias negyvas odos ląsteles bei šviesina odą, padedama greičiau sumažinti po spuogų likusius randelius. Dėl salicilo rūgšties dirginamojo poveikio išsiplečia odos ir po ja esančių audinių kraujagyslės, todėl pagerėja jų kraujotaka. atnaujina odos struktūrą
• Sibiro kedro aliejus – fungicidas ir antiseptikas, stimuliuoja regeneraciją, formulę sustiprina vitamino C esteris (askorbilo palmitatas) – aktyvi vitamino C forma (būtina ne tik dėl didesnio kapiliarų akių srityje trapumo ir pralaidumo, taip pat ir plonos vokų odos hiperpigmentacijos).

Saugu net esant dideniam odos trapumui ir kapiliarų pralaidumui akių srityje, plonos vokų odos pigmentacijos atvejais.

EXFOSIL – ir paakių (periorbitinei) zonai saugus mezoterapijos efektas:
• “įjungia” remonto procesus, atkuriančius jungiamąjį audinį ir kolageną, gerina odos elastingumą ir akių vokų elastingumą;
• lygina raukšles be tempimo pojūčio ir išsausėjimo;
• dėl mechaninio rubino kristalų įsiskverbimo į odą ir specialaus visų sričių, įskaitant akių vokus, pilingas pasižymi galingu drenuojančiu ir sutraukiančiu poveikiu;
• blukinantis, abosrbuojantis “lėtinių” defektų, tokių kaip randai, použdegiminės dėmės, postaknės dėmės, poveikis;
• linijinių odos defektų raukšlių dugno lyginimas matomas ne tik vizualiai, bet ir apčiuopiant.

EXFOSIL šveitiklis apjungia rubino mikroadatėlių poveikio, nestandartinės lipidinės formos salicilo rūgšties ir šviesinančio lipidų komplekso lipopilingo struktūroje poveikį. Poveikis odai vyksta tiesiogiai procedūros metu, tačiau procesas tęsiasi ir visą ateinančią parą. Šį laikotarpį gali lydėti nedidelė eritema. Lengva eritema po procedūros gali išlikti 6-8 valandas, tačiau skausmo ir tempimo nejuntama. “Sėdėti” namuose nėra būtinybės.

Pilingo formulė užtikrina aktyvų epidermio restruktūrizavimą, kuriam yra būdingas lengvas pleiskanojimas (kaip po frakcinių procedūrų), trunkantis apie savaitę ir betęsiantis dar dvi savaites persitvarkant odai, su matomais augančiais – palaipsniui vis gerėjančiais – pokyčiais. Tačiau oda tuo laikotarpiu vis tiek neatrodo sudirgusi, o jaučiama ir vizualiai jau yra stangresnė. Klientui nereikia stengtis suderinti apsilankymą pas kosmetologę prieš savaitgalį – veidas atrodo gražiai, atgaivintas, kaip po puoselėjančios, o ne agresyvios procedūros. Nemalonaus tempimo pojūčio nebus; to paslaptis – priemonės formulėje. ” EXFOSIL” šveitiklis suteikia frakcinio atjauninimo efektą ne tik veidui, bet ir plonai akių vokų odai, ir odos būklė iš karto pagerėja!

Kai dėl dehidratacijos atsiranda tankus smulkių linijų/ raukšlelių tinklelis, taip pat sumažėjus odos vandens sulaikymo gebėjimams, polinkiui į edemas, pabrinkimus, EXFOSIL šveitiklis užtikrina drėkinimą ir gerina drenažo funkciją, suteikia absorbuojantį ir biostimuliacinį poveikį.

Priemonė tepama tiesiogiai pirštų galiukais, specialaus masažo metu įvedant į odos gilumą rubino kristalus –įstumiant juos įvairiais kampais ir skirtingomis kryptimis (3D odos atnaujinimo technika). Mikroadatėlės yra plonytės, todėl anestezijos nereikia, procedūra vyksta pakankamai komfortiškai. Tuo pačiu metu vyksta ir cheminis, ir mechaninis pilingas. Pašalinamas tik viršutinis raginis sluoksnis, todėl pažeisti gyvų ląstelių, sukelti komplikacijų, būdingų klasikinei vokų dermabrazijai, rizikos nėra.

Rekomenduojamas kursas susideda iš trijų procedūrų, intervalas tarp jų – 4 savaitės (21-30 dienų). Intervalas tarp kursų – min. 6 mėnesiai.

Poprocedūrinė priežiūra: geriausi rezultatai pasiekiami naudojant to paties gamintojo ANNA Lotan PRO prausiklį/ valiklį, serumą, dieninį kremą su SPF ir naktinį kremą (kosmetologė parenka šių priemonių kompleksą pagal odos būklę ir poreikius).

Rubinas pilingas = 3D-frakcinis atjauninimas ir atsinaujinimas

• Mikroadatėlės leidžia procedūros metu mažiau traumuoti odą, oda greičiau gyja, jai reikalingas minimalus atsigavimo laikotarpis. Taip pat tai trimačio darbo galimybė – rubininės adatėlės per masažą įvedamos į odą skirtingais kampais.
• Mechaninio pažeidimo adatėlėmis ir cheminio pilingo poveikio derinys su natūraliais atkuriančiais komponentais suteikia komfortą ir sutrumpina atsigavimo laiką.

MEZOPILINGO EXFOSIL PRIVALUMAI
• natūralus;
• saugus;
• netoksiškas;
• tinka visiems metų laikams;
• visiška gylio ir poveikio intensyvumo kontrolė;
• be infekcijų galimybės
Mezopilingo kontraindikacijų sąrašas neilgas, be to, kosmetologai gali atlikti mezopilingo kursą bet kuriuo metų laiku, net vasarą, kai saulė yra aktyvi.

Rezultatai:
• žymiai pagerina veido odos spalvą, pigmentinės dėmės tampa mažiau pastebimos
• pagerina odos drėkinimą;
• šiek tiek išlygina odos reljefą, sumažina strijas;
• padeda atsikratyti sugrubėjusių odos plotų.

Oda atrodo geriau, nes sulyginama spalva, nelieka pleiskanokjančių ir šiurkščių odos plotų, ji pradeda švytėti. Visi šie rezultatai išryškėja, tampa akivaizdūs jau po antros procedūros.

Svarbu: ne mažiau nei 3 savaites po procedūros oda turi būti apsaugota nuo saulės tyri būti tik su apsauginėmis priemonėmis!

Saugi ir hipoalergiška procedūra:
• Procedūros metu nėra deginimo pojūčio, nes preparatas neskontaktuoja su odos paviršiumi.
• Padidėja kolageno, elastino ir hialurono rūgšties gamyba.
• Nesukelia sudirgimų.
• Priešingai nei cheminio pilingo atveju, nereikia atsigavimo laikotarpio: oda nepleiskanoja ir neparaudusi.
• Galima atlikti bet kuriuo metų laiku.

Kiti galimi kenksmingi daugumos cheminių ir mehaninių pilingų poveikiai – odos pažeidimai, skausmas, tempimas ir nudegimai – šiuo atveju neaktualūs!

Indikacijos:
• viršutinio akies voko ptozė –I-II laipsnis.
• su amžiumi susiję pokyčiai odoje (chronosenėjimas).
• pigmentacija, odos būklės pablogėjimas dėl saulės poveikio (fotosenėjimas);
• spuogų ir po aknės likusių randų korekcija;
• pooperacinis plastinių operacijų periodas.

Kontraindikacijos:
• pūslelinė, ūminės stadijos spuogai,
• autoimuninės odos ligos ūminės stadijos,
• nėštumo ir žindymo laikotarpis – atsargiai, geriau palaukti pabaigos.

Procedūros ypatumai

Šveitiklio pagrindas yra patentuotas odos apdorojimo brangakmenių kristalais metodas, padedantis išgauti ryškų liftingo efektą.

Mezopilingo EXFOSIL sudėtyje – galingas augalinis šviesinantis kompleksas, kurio paskirtis – audinių kvėpavimo normalizavimas bei vandens balanso ląstelėse ir tarpląstelinėje medžiagoje reguliavimas. Po EXFOSIL procedūros aktyvuojama odos apsaugos sistema, atsikūrimo ir retrakcijos mechanizmai.

Ši procedūra turi daug privalumų lyginant su kitomis, nes po jos nelieka kokių nors paraudimų ar pleiskanojimo, ji nepažeidžia epidermio paviršinio sluoksnio, bet reikšmingi rezultatai gali būti matomi jau po pirmosios procedūros. Mezopilingas gali būti atliekamas tiek veido, tiek ir kaklo bei iškirptės odai (tokiu atveju didesnė priemonės išeiga, kartu ir procedūros kaina). Ši procedūra yra labai efektyvi kovojant su fotosenėjimo ženklais, nes jos poveikis daugiausia yra nukreiptas į sustorėjusią šiurkščią odą.

Reikia pažymėti, kad ši procedūra yra palyginti nauja, nes jos technologija buvo išrasta 2000 metais. Žinoma, visą šį laiką ji buvo bandoma, tobulinama, ir mūsų rinką pasiekė optimaliausias jos variantas, duodantis geriausius rezultatus.

Mezopilingas yra superefektyvus kovojant su raukšlėmis, įskaitant vadinamąsias “žąsų kojeles” akių kampuose, ir gilias raukšles ant kaktos. Ši procedūra efektyviai šalina nuo spuogų likusius randus, mažina pigmentacija, išlyginamas odos tonas, taip pat palaipsniui mažėja išsiplėtusios poros. Dar vienas EXFOSIL privalumas yra tai, kad jis gali būti derinamas su kitomis priemonėmis.

Speciali kaina: 60 Eur.