Procedūros blakstienoms

Papildoma informacija:

 Natūralių blakstienų laminavimas

Natūralių blakstienų laminavimas -puiki alternatyva toms, kurios nemėgsta priaugintų blakstienų, tačiau svajoja apie ryškesnį, išraiškingesnį žvilgsnį. Tai ideali procedūra ir tarp blakstienų priauginimų, siekiant jas atgaivinti bei neprarasti “atverto” žvilgsnio įspūdžio. Laminavimo procedūros metu natūralios blakstienos pakeliamos nuo šaknų, pripildomos juodo pigmento bei prisotinamos maitinančiomis ir puoselėjančiomis medžiagomis. Procedūra nežaloja ir nesausina blakstienų.

Efektas matomas 8-12 savaičių.

Blakstienų laminavimo procedūros kaina 40 eurų (be botokso) ir 50 eurų (su botoksu). Botoksas skirtas blakstienų gydymui ir atgaivinimui, nes į jo sudetį įeina vit. E, hialuronas, kolagenas, arganų aliejus, pantenolis.

 

Klasikinis blakstienų Priauginimas

Tai puiki galimybė turėti gražias ir ilgas blakstienas ne tik ypatingomis progomis, bet ir kasdien. Priaugintos blakstienos puikiai prisitvirtina prie natūralių blakstienų, todėl nereikės baimintis, kad kasdienėje veikloje – miegant, sportuojant, maudantis ar tiesiog atliekant namų ruošos darbus, jos gali iškristi – taip galėsite jomis džiaugtis ir puikuotis ilgą laiką. Priaugintos blakstienos yra lengvos, minkštos, patogios ir atrodo labai natūraliai. Jos suteiks daugiau ilgio ir storio jūsų nuosavoms blakstienoms, bus daug riestesnės ir gražesnės. Rezultatas tikrai stulbinantis – žymiai storesnės, ilgesnės, tankesnės blakstienos, suteikiančios jūsų žvilgsniui skvarbumo, išraiškingumo, atveriančios ir optiškai didinančios akis, todėl kiekvieną kartą išėjusios iš dušo, po maudynių jūroje ar baseine atrodysite puikiai. Blakstienos parenkamos individualiai pagal storį (0,15-0,25mm), ilgį (6-15mm) ir linkį (J, C, D).

Korekcija

Kad blakstienos visada atrodytų nepriekaištingai kas 3-5 savaites atliekama korekcija. Priaugintų blakstienų nešiojimo trukmė iki korekcijos priklauso nuo natūralių blakstienų augimo ciklo ir priežiūros įpročių.

Kad blakstienos būtų gražios ir patvarios laikykitės šios instrukcijos:

  • Neplaukite akių ir neikite į dušą 24 valandas po blakstienų priauginimo. Taip pat neikite maudytis ir nesilankykite SPA centruose, nes klijai dar nebus išdžiūvę.
  • Su blakstienomis elkitės atsargiai.
  • Netrinkite akių.
  • Naudokite tiktai tušą vandens pagrindu, jokiu būdu nenaudokite tušo riebaliniu pagrindu – jis gali ištirpdyti klijus. Makiažo valymui naudokite valiklius vandens pagrindu. Tušu padenkite tik pačius blakstienų galiukus, neliesdami klijavimo vietos.

Volume blakstienų priauginimas

Užburkite aplinkinius savo žvilgsniu!

Štai ir atėjo šiltas metų laikas! Tad nenuostabu, jog kylant temperatūrai, gerėja ir žmonių nuotaikos. O ypač moterys puikiai žino, jog tą klastingą varikliuką, vadinamą nuotaiką, dar labiau puikiai pakelia ir įvairios grožio procedūros. Tad “Grožio intriga” savo šūkį “Tegul grožis intriguoja” siūlo trumpam pasikeisti į “Tegul žvilgsnis intriguoja” ir išbandyti  2D-6D blakstienų priauginimo technologiją!

Toms, kurios galbūt pirmą kartą pasiryš “patobulinti” savo blakstienas nereikėtų išsigąsti, 2D-6D – tai ne kažkokie slapti kodai. Tai tiesiog naujas blakstienų priauginimo būdas, leidžiantis turėti itin tankias blakstienas net toms klientėms, kurių natūralios blakstienos yra pakankamai retos.

Natūralias blakstienas galima patankinti net 2-6 kartus.VOLUME technikos priauginimo esmė yra ta, kad prie vienos natūralios blakstienos priauginamos dvi (2D), keturios (4D), penkios ar šešios 6D blakstienos. Šios blakstienos yra itin plonos ir lengvos (0.07- 0.10 mm storio).

Kainos:

Blakstienų klasikinis priauginimas                 40  
Blakstienų korekcija              22-30  
Blakstienų priauginimas- VOLUME                 60  
Blakstienų korekcija – VOLUME
Priaugintų blakstienų nuėmimas
                                                                                                                              
30              10    

Darbų  nuotraukas galite pamatyti facebook paskyroje: https://www.facebook.com/groziointriga.lt/