Kūno depiliacija vašku/cukrumi

Papildoma informacija:

Кūno depiliacija vašku

Procedūros metu naudojamos “Depileve” (Ispanija) arba “Reference” (Prancūzija) priemonės ir vaškai. Vaškų linija plaukams šalinti yra pagaminta iš augalinių sakų. Visi sakai yra išgaunami natūraliu būdu, specialiai apdoroti vandeniu, pasižymi puikia kokybe, nedirgina odos. Plaukus šalinantys vaškai tinka visiems odos tipams: jautriai, gležnai ir odai su silpna venų sistema. Vaškai pasižymi visišku terminiu stabilumu ir puikia traukimo galia.
Jautrioms kūno vietoms (veido, pažastų, bikinį srityje) depiliacija atliekama šiltu vašku, kuris tepamas mažais plotais pagal plaukų augimo kryptį. Šios depiliacijos metu nenaudojamos depiliacinės juostelės, vaško savybė sustingti leidžia jį nuplėšti be juostelių. Po depiliacijos naudojamos priemonės odai nuraminti bei apsaugoti nuo bėrimų.

Kitoms kūno vietoms (kojų, rankų srityje) naudojami vaškai – kasetėmis ir neaustinio pluošto juostelės. Vaškas parenkamas pagal Jūsų odos jautrumą ir plauko savybes. Po depiliacijos nuvalomi vaško likučiai, naudojamos priemonės odai nuraminti ir apsaugoti.

Paslaugų kainų lentelė

Veido   depiliacija vašku €4-10
Pažastų   depiliacija vašku €7-10
Rankų   srities depiliacija vašku €11-14
Bikini srities depiliacija vašku €15-28
Blauzdų/ šlaunų depiliacija vašku €11-14
 Kojų   depiliacija vašku €21-26

 

 

 Body sugaring – depiliacija cukrumi

„Alexandria   Professional Body Sugaring“ – tai ne paprasta   depiliacija – tai veido ir kūno priežiūros ir puoselėjimo programa. Su „Body   Sugaring“ – visam laikui atsikratysite didelio plaukuotumo, įauginėjančių   plaukelių problemos, pagerinsite odos būklę – ji taps glotni, švelni ir   išpuoselėta (procedūrų metu atliekama negyvų ląstelių eksfoliacija,   limfodrenažinis masažas, detoksikacija).

Body Sugaring™   privalumai ir palyginamoji charakteristika:

1. Natūralūs   ingredientai – Sugaring™ pasta yra pagaminta iš natūralių ingredientų ir   neturi šalutinio poveikio, kuris sukeltų alergines reakcijas. Ji tokia   natūrali, kad galima ją valgyti.

2. Sugaring™ pasta ne   tokia karšta – Pasta tepama kūno temperatūros, todėl ją galima tepti visas   kūno sritis. Ji yra saugi netgi varikozinėms ar voratinklinėms venoms. Ji   nesukelia kraujo priplūdimo. Jei laikysitės nurodymų, niekada nenudeginsite   kliento odos. Kitaip nei cukraus pasta, karštas vaškas šildomas iki labai   aukštos temperatūros. Tokia temperatūra gali sukelti nudegimus ir randų   susidarymą. Karštas vaškas gali sukelti audinių patinimą ir todėl gali tapti   sudėtinga šalinti plaukelius. Ilgalaikis naudojimas gali pažeisti   jungiamuosius audinius, ypač lūpų ir antakių srityse ir todėl gali atsirasti   raukšlių.

3. Mažiau skausminga –   kadangi plaukeliai ištraukiami palei augimo kryptį, jaučiamas mažesnis   diskomfortas.

4. Lengva pašalinti –   Cukraus pasta yra itin lengvai nuplaunama vandeniu. Po procedūros klientas   niekada nesijaus lipnus. Depiliacinio vaško sudėtyje yra dervų, todėl   grindis, vaško šildymo įrengimus ir drabužius reikia valyti cheminiais   tirpikliais. Po vaško procedūros, kliento oda lieka nemaloniai lipni.

5. Sugaring™ pasta   neprilips prie odos – Cukrus negali prilipti prie gyvų odos ląstelių. Odos   ląstelės yra drėgnos, ir kadangi cukrus yra tirpus vandenyje, jis neprilips   prie gyvų odos ląstelių. Jis išraus plaukelį ir pašalins negyvas odos   ląsteles ir tuo pat metu išlaisvindamas įaugusius plaukelius. Jį taip pat   saugu tepti ant sausos niežinčios egzemos ir sausos psoriazės pažeistų odos   plotų. Cukrus sukelia mažiau diskomforto klientui ir mažiau traumuoja odą.   Jis yra pakankamai švelnus odai ir todėl jį galima tepti pakartotinai, kai   reikia šalinti trumpiausius ir pačius šiurkščiausius plaukelius nepažeidžiant   odos ir nesukeliant jos sudirgimo. Vaškas, kaip žinoma, pašalina daugiau nei   tik plaukelį, kadangi jis gali prilipti prie gyvų odos ląstelių, todėl   procedūros vašku yra skausmingos ir dirginančios odą. Vašku tą patį plotą   galima tepti daugiausiai du kartus.

6. Sugaring™ pasta   niekada neišdžiūsta – Cukrus neišdžius, taigi galite dirbti visame plote netgi   neįmerkę. Daugumą vaško rūšių reikia nedelsiant nuplėšti iki jam išdžiūvus.   Dėl nuolatinio mirkymo ir plėšimo, procesas gali tapti ilgesniu nei būtina

7. Sugaring™ pasta   nenutrauks plaukelių – Naudojant mūsų Advanced Suqarinq™   metodiką, pasta apgaubia plauko kamieną ir jis tampa lanksčiu, o patekus į   folikulo žiotis sudrėkina plauką ir taip palengvina ir sušvelnina plauko   išrovimą. Plaukelis išlaisvinamas iš folikulo natūralia jo augimo kryptim, o   tai palengvina viso plaukelio išrovimą. Dėl rovimo krypties klientas patiria   minimalų, jei iš viso patiria, diskomfortą. Viena iš dažniausiai   pasitaikančių problemų, su kuriom susiduria plaukelių šalinimo vašku   specialistai, yra greitas ataugimas dėl didelio nutrauktų plaukelių kiekio.   Per vaškavimo procedūrą nutraukiama 15 – 30% plaukelių. Tai dažniausiai   nutinka ne dėl specialisto, bet dėl naudojamo vaško kaltės. Kadangi vaškas   sukietėja ant plaukelio, jis dažniausiai neišraunamas, bet nurūksta odos   lygyje.

8. Sugaring™ pasta yra   higieniška – Sugaring™ pasta yra nealergizuojanti ir nelaidžia   susidaryti kamedonams. Kadangi   pastoje yra didelė cukraus koncentracija, bakterijos inde negali daugintis.   Vaško procedūrų kabinete visada slypi kryžminės taršos pavojus, ypač dėl   vaško inde besidauginančių bakterijų. Įdomus faktas: Pilietinio karo metu   cukrus buvo naudojamas žaizdoms gydyti, kadangi jis neleidžia patekti   infekcijai ir skatina gijimo procesą!

9.   Galima išrauti labai trumpus plaukelius – Advanced Sugaring™ metodiką galima taikyti, kai   plaukeliai yra mažiau nei 1/16 colio arba keturias – septynias dienas   paauginti po skutimo. Taikant vaško procedūras, jei klientas skutasi,   procedūrą galima atlikti praėjus dviem ar trims savaitėm po skutimo.

10.   Kelias į nekintamą rezultatą –   Kartojant procedūras plaukelio folikulas pradeda nykti. Plaukelis po   kiekvienos procedūros atauga vis plonesnis. Kadangi cukrus gali išrauti   trumpiausią plaukelį, tampa įmanoma, kad plaukelis bus išrautas ankstyvoje   anageno fazėje ir neataugs. Jau po kelių procedūrų klientai galės   džiaugtis puikiausiais rezultatais.

Paslaugų kainų lentelė

Veido     depiliacija cukrumi

€7-14
Pažastų     depiliacija cukrumi €11-14
Rankų     srities depiliacija cukrumi €14-18
Bikini srities depiliacija (krašteliai)cukrumi €15
Bikini srities depiliacija (braziliška)cukrumi €27-38
Blauzdų/     šlaunų depiliacija cukrumi €18-20
Kojų     depiliacija cukrumi €32 -38