Plaukų Priežiūra

Papildoma informacija:

PLAUKŲ KIRPIMAS, DAŽYMAS IR PLAUKŲ PUOSELĖJIMO PASLAUGOS

  • Plaukų kirpimas:

   Kerpame visus: moteris, vyrus, vaikus ir senjorus. Plataus profilio kirpėjos meistriškai pritaikys kirpimą pagal Jūsų plaukų spalvą, odos toną bei veido formą. Kantriai bei sumaniai susitars su mažaisiais mūsų klientais.

  • Plaukų dažymas:

   Greičiausias būdas pakeisti savo išvaizdą ar įvaizdį. Paslėpti žilus plaukus ar pagyvinti esamą plaukų spalvą. Salono meistrės dirba su vienu patikimiausiu pasaulyje prekės ženklu „Schwarzkopf“. Dirba su įvairiomis dažymo technikomis.

  • Plaukų priežiūra:

    Sveiki ir gražūs plaukai yra ne mažiau svarbūs už tvarkingą aprangą ar dailų makiažą. Salono „Grožio Intriga“ meistrės parinks tinkamus produktus Jūsų plaukams ir galvos odai tiek salone, tiek naudojimui namuose.

Schwarzkopf „Power shot“- tai yra smūginė procedūra, skirta itin pažeistų plaukų giluminių ląstelių atkurimui. Šios mažytės efektyvios bombos plaukams suteiks spindesio, šilkinį glotnumą.

 SchwarzkopfFibre Force“ – akimirksniu atkuria ypatingai pažeistus plaukus, prasiskverbia giliai  iki pažeistų vietų ir užpildo jas tvirtinamąja medžiaga. Sustiprina plaukų stangrumą, sukuria storų plaukų pojūtį.

  Laminavimas- efektas pasiekiamas dėl to, kad išlyginama plauko struktūra ir didėja jo apimtis. Laminato sudėtis yra labai artima sveiko plauko baltyminei statybinei madžiagai. Procedūros poveikis matomas iš karto. Plaukai tampa sveikesni,išpuoselėti ir nuostabiai spindintys. Laminavimas padeda išsaugoti plaukų spalvos intensyvumą. Jei plaukai tiesūs, šukuosena įgauna papildomą apimtį. Jei plaukai garbanoti, priemonė jų neištiesina, tačiau padaro glotnesnius ir lengviau valdomus.

  • Proginės šukuosenos:

      Salono „Grožio Intriga“ meistrės pritaikys šukuoseną prie Jūsų veido bruožų, šventės pobūdžio, aprangos. Žinoma atsižvelgs į kliento norus. Jūsų paslaugoms sušukavimai, proginiai sušukavimai, proginės šukuosenos.

  • Plaukų tiesinimas:

  Moterys dažniausiai nori to, ko neturi. Gamtos apdovanotos tiesių plaukų savininkės pavydi garbanėms. Na o garbanės visokiais būdais bando ištiesinti plaukus, dažnai pažeisdamos juos. Pavargote kovoti su sausais, šiurkščiais, spindesį ir grožį praradusiais plaukais, kurie nuolat pučiasi, šiaušiasi ir banguojasi?

  Braziliškas plaukų tiesinimas Cocochoco su keratinu atstato netgi labiausiai pažeistus plaukus, nekeisdamas plauko šerdies.

    Kuo labiau pažeistas plaukas, tuo labiau bus matomas efektas.

  • Plaukų poliravimas

Sausi, lūžinėjantys plaukų galiukai – opi problema daugeliui dailiosios lyties atstovių. Būtent dėl šios priežasties dauguma iš mūsų negali užsiauginti norimo ilgio plaukų. Be to jie smarkiai gadina bendrą plaukų vaizdą, kuria netvarkingos šukuosenos įspūdį. Tad ką daryti? „Grožio Intriga“ pristato Jums dar vieną naujieną – PLAUKŲ POLIRAVIMĄ. Tai unikali procedūra, kurios metu, per visą plauko ilgį yra nukerpami visi išsausėję bei suskilinėję plaukų galiukai, tačiau bendras plaukų ilgis NESUTRUMPĖJA. Po procedūros plaukai mažiau veliasi, nustoja šiauštis, plaukai tampa spindintys bei gyvybingi – plaukų žvyneliai tvarkingai priglunda vienas prie kito, dėl to jų paviršius gražiai blizga, plaukas geriau apsaugomas nuo žalingo aplinkos poveikio. PLAUKŲ POLIRAVIMAS – procedūra, idealiai tinkanti toms, kurios nori turėti ilgus ir sveikai atrodančius plaukus, neprarasdamos jų ilgio!

Paslaugų   kainų lentelė
Moterų   kirpimas €10 – 15
Galiukų kirpimas € 8
Vyrų kirpimas €9-12
Kirpimas mašinėle €5 -7
Vaikų kirpimas €6-8
Kirpčiukų kirpimas €3-5
Senjorų kirpimas €6-8
Galvos plovimas €2
Kaukė plaukams €3
Sušukavimas €7-10
Proginis sušukavimas €12-18
Proginė šukuosena €20-50
Plaukų ištiesinimas žnyplėmis €9-15
Plaukų šaknų dažymas (+dažai) €14-18
Trumpų plaukų dažymas (+dažai) €15-18
Ilgų plaukų dažymas (+dažai) €20-25
Dažymas sruogelėmisOmbre, balayage dažymas €20-25nuo €50
Cheminis sušukavimas €20-25
Braziliškas plaukų tiesinimas keratinu „COCOCHOCO“ €20 -80
Plaukų gydomosios procedūros        Plaukų poliravimas €12                       €30-50
f0ea778bf2b982b215d620d7de5661baCollagesbalajagevikosbla

DARBŲ NUOTRAUKAS GALITE PAMATYTI FACEBOOK PASKYROJE: https://www.facebook.com/groziointriga.lt/