Nagų Priežiūra

Papildoma informacija:

Nagų priežiūros paslaugos

Manikiūras:

Klasikinis – tikrsiausiai labiausiai paplitusi manikiūro rūšis. Šis manikiūras yra lengvai atliekamas, bet jo galimybės anaiptol nėra paprastos. Šio manikiūro pagalba galima sutvarkyti net ir labai apleistus nagus. Klasikinis manikiūras yra atliekamas tokiu būdu: Iš pradžių sausiems nagams yra atliekamas nagų dildinimas su dilde, po to ant nagų odelių yra užtepamas specialus kremas kuris suminkština odeles. Tada rankos yra pamerkiamos į vonelę su šiltu vandeniu ir aromatiniu aliejumi. Rankoms pakankamai atmirkus odelės yra nustumiamos ir pašalinamos specialiomis žirklėmis. Klasikinis manikiūras yra užbaigiamas nagų poliravimu, lakavimu ir galiausiai yra užtepamas specialus nagų tvirtiklis tam, kad jūsų nagai ilgiau išliktų nepriekaištingi.

Ilgalaikis nagų lakavimas – tikras išsigelbėjimas moterims, neturinčioms pakankamai laiko rūpintis savo nagų ir rankų grožiu kiekvieną dieną. Gelinis lakas – neabejotinai praktiškas dalykas: tik ką nulakuoti nagai jau būna išdžiuvę, nereikia laukti baiminantis, jog sugadinsite visą darbą. Taip pat gelinis lakavimas yra idealus pasirinkimas ruošiantis atostogoms, ypatingoms progoms, kai rankos turi atrodyti nepriekaištingai ir joks apsilupęs nagų lakas negali gadinti nuotaikos. Tačiau pats didžiausias pliusas yra tai, jog nagų lakas laikosi iki 3 savaičių.

Nagų priauginimas - tai natūralių nagų prailginimas, naudojant profesionalias priemones, kurių dėka nagai atrodo elegantiškai.
Silpniems pažeistiems nagams stiprinti yra sukurta daugybė įvairiausių priemonių, tačiau kartais nepavyksta pasiekti norimų rezultatų taip greitai, kaip norėtųsi.
Tokiais atvejais rekomenduojame priauginamus nagus.

Nagų priauginimas geliu su formelėmis:
Dirbam su formelėmis ir maskuojamu geliu prailginam natūralaus nago plokštelę. Formelės dedamos su lyg nago plokštele ir formuojame nago plokštelė. Pabaigoje formelės atsargiai nuimamos.

IBX Sistema – nagų gydimo ir stiprinimo sistema. Kitaip, nei kitos stiprinamosios priemonės, padengiančios nago plokštelę ir veikiančios tik nago paviršiuje. IBX Sistema preparatai prasiskverbia giliai į nagą ir veikia iš vidaus.IBX SIstema padaro nagus stipresnius, kietesnius bei lankstesnius, padeda pašalinti įvairius defektus, nago plokštelės sluoksniavimąsi bei skilinėjimus, baltas dėmes.

Parafino terapija – tai parafino vonelė rankoms ir pėdoms , atliekama rankas ir kojas panardinus į specialią vonelę – oda pasidengia parafino sluoksniu ir šyla. Procedūra švelnina ir lygina odą, lėtina senėjimo procesus, stabdo pigmentinių dėmių atsiradimą, gerina nagų būklę, yra naudinga sąnariams ir limfos apytakai, skatina toksinų šalinimą ir suteikia tikrą atsipalaidavimo pojūtį.

Pedikiūras- tai procedūra, be kurios apsieiti negali nei vienas save gerbiantis ir prižiūrintis žmogus. Mes pasirūpinsime Jūsų kojų nagais ir kojų oda, kad atrodytumėte nepriekaištingai ir tvarkingai. Pedikiūro kabinete labai laukiami ir vyrai, nes tvarkingi nagai puošia ne tik moteris, bet ir vyrus.

Paslaugų kainų lentelė
Klasikinis manikiūras su lakavimu €9
Manikiūras vyrams €10
Lakavimas €3
Ilgalaikis lakavimas €10
Ilgalaikis lakavimas su manikiūru €17
Ilgalaikio lako nuėmimas €3
Nagų priauginimas akrilu/geliu €30-35
Vieno nago priauginimas €3
Priaugintų nagų korekcija €25
Priaugintų nagų nuėmimas (su manikiūru) €15
Klasikinis pedikiūras €23-30
Dalinis pedikiūras €14-23
Pedikiūras vyrams €26
Parafino kaukė rankoms/kojoms €8 / 9

 DARBŲ NUOTRAUKAS GALITE PAMATYTI FACEBOOK PASKYROJE: https://www.facebook.com/groziointriga.lt/ 

sIMG_4831vIMG_4848IBX sistemaIMG_6760IMG_4886IMG_6755vąIMG_6607IMG_4869IMG_4823IMG_6689IMG_4839IMG_4876IMG_4868