Nagų Priežiūra

Papildoma informacija:

Nagų priežiūros paslaugos

Manikiūras:

Klasikinis – tikrsiausiai labiausiai paplitusi manikiūro rūšis. Šis manikiūras yra lengvai atliekamas, bet jo galimybės anaiptol nėra paprastos. Šio manikiūro pagalba galima sutvarkyti net ir labai apleistus nagus. Klasikinis manikiūras yra atliekamas tokiu būdu: Iš pradžių sausiems nagams yra atliekamas nagų dildinimas su dilde, po to ant nagų odelių yra užtepamas specialus kremas kuris suminkština odeles. Tada rankos yra pamerkiamos į vonelę su šiltu vandeniu ir aromatiniu aliejumi. Rankoms pakankamai atmirkus odelės yra nustumiamos ir pašalinamos specialiomis žirklėmis. Klasikinis manikiūras yra užbaigiamas nagų poliravimu, lakavimu ir galiausiai yra užtepamas specialus nagų tvirtiklis tam, kad jūsų nagai ilgiau išliktų nepriekaištingi.

Ilgalaikis nagų lakavimas – tikras išsigelbėjimas moterims, neturinčioms pakankamai laiko rūpintis savo nagų ir rankų grožiu kiekvieną dieną. Gelinis lakas – neabejotinai praktiškas dalykas: tik ką nulakuoti nagai jau būna išdžiuvę, nereikia laukti baiminantis, jog sugadinsite visą darbą. Taip pat gelinis lakavimas yra idealus pasirinkimas ruošiantis atostogoms, ypatingoms progoms, kai rankos turi atrodyti nepriekaištingai ir joks apsilupęs nagų lakas negali gadinti nuotaikos. Tačiau pats didžiausias pliusas yra tai, jog nagų lakas laikosi iki 3 savaičių.

Nagų priauginimas - tai natūralių nagų prailginimas, naudojant profesionalias priemones, kurių dėka nagai atrodo elegantiškai.
Silpniems pažeistiems nagams stiprinti yra sukurta daugybė įvairiausių priemonių, tačiau kartais nepavyksta pasiekti norimų rezultatų taip greitai, kaip norėtųsi.
Tokiais atvejais rekomenduojame priauginamus nagus.

Nagų priauginimas geliu su formelėmis:
Dirbam su formelėmis ir maskuojamu geliu prailginam natūralaus nago plokštelę. Formelės dedamos su lyg nago plokštele ir formuojame nago plokštelė. Pabaigoje formelės atsargiai nuimamos.

Pedikiūras- tai procedūra, be kurios apsieiti negali nei vienas save gerbiantis ir prižiūrintis žmogus. Mes pasirūpinsime Jūsų kojų nagais ir kojų oda, kad atrodytumėte nepriekaištingai ir tvarkingai. Pedikiūro kabinete labai laukiami ir vyrai, nes tvarkingi nagai puošia ne tik moteris, bet ir vyrus.

Paslaugų kainų lentelė
Manikiūras be lakavimo 8-10
Ilgalaikis gelinis lakavimas 12
Ilgalaikis lakavimas su manikiūru 20
Ilgalaikis lakavimas su manikiūru ir nuėmimu 23
Ilgalaikio lako nuėmimas 5
Nagų priauginimas geliu 35-40
Vieno nago priauginimas 5
Priaugintų nagų korekcija 30
Priaugintų nagų nuėmimas 10
Priaugintų nagų nuėmimas (su manikiūru) 18
Priaugintų nagų nuėmimas (su gel lakavimu) 22
Priaugintų nagų nuėmimas (man.+gel lak) 28
Klasikinis pedikiūras be lakavimo 23-30
Klasikinis pedikiūras su gel lakavimuDalinis pedikiūras (1val )

Gelinis nuėmimas nuo kojų

3625

28

 DARBŲ NUOTRAUKAS GALITE PAMATYTI FACEBOOK PASKYROJE: https://www.facebook.com/groziointriga.lt/ 

IMG_6760IBX sistemasIMG_4831IMG_4886IMG_4868IMG_6689IMG_6755IMG_4839ąIMG_4848IMG_4823vvIMG_4876IMG_4869IMG_6607